خاله ستاره
وبلاگی برای طرفداران خاله ستاره
قالب وبلاگ

«بی‌شک کودکان در زمینه‌های بسیاری نسبت به بزرگسالان برتری دارند که یکی از آن‌ها توانای فوق‌العاده آنان در یادگیری زبان و فراگیری خواندن است».

گلن دومن و جانت دومن در کتاب «چگونه به کودک خود خواندن بیاموزیم؟» طی 50 سال  پژوهش و تحقیق درباره آموزش و فرآیندهای یادگیری در کودکان از زمان تولد تا 6 سالگی، رهیافت‌های جدیدی را طرح کرده‌اند که نشان می‌دهد کودکان زیر 6 سال در فراگیری خواندن و آموزش زبان نسبت‌به بزرگسالان توانایی بیشتری دارند.


نویسندگان کتاب «چگونه به کودک خود خواندن بیاموزیم؟» که به‌واسطه مطالعه فرآیندهای یادگیری در کودکان آسیب‌دیده مغزی، چنین رهیافت ویژه را دقیقاً 50 سال پیش از این در سال 1964 طرح کردند، درباره این کتاب یادآور شده‌اند: «شروع انقلاب نرم با اولین چاپ این کتاب در سال 1964 همراه شد. پدران و مادران پیشگام، مشتاقانه از این کتاب استقبال کردند. آن‌ها دریافتند کودکان خیلی کوچک، باهوش‌تر از اکثر افرادی هستند که آن‌ها تصور می‌کردند. از آن زمان به‌بعد 5 میلیون نسخه از این کتاب به 22 زبان به چاپ رسیده است».

کتاب دیگری که در همین زمینه و در انتشارات «فرا رسانه برگ» منتشر شده، «چگونه به کودک خود ریاضی بیاموزیم؟» اثر دیگری است که از همین نویسندگان و با ترجمه هدا صدر و سمانه نوری‌زاده است.

انتشارات «فرا رسانه برگ» کتاب «چگونه به کودک خود خواندن بیاموزیم؟» را در 216 صفحه، با شمارگان یک‌هزار نسخه و بهای 18500 تومان به بازار کتاب عرضه کرده است.

برای تهیه این کتاب با شماره تلفن 44264040ـ021 تماس بگیرید.

[ ۱۳٩۳/۱٠/۱٥ ] [ ۱:۱٦ ‎ب.ظ ] [ خاله ستاره ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب