خاله ستاره
وبلاگی برای طرفداران خاله ستاره
قالب وبلاگ

«قرعه‌کشی آنلاین خاله‌ستاره» یکی از بخش‌های جدید قرعه‌کشی‌های خاله‌ستاره است که در هر لحظه و به‌طور آنلاین، از میان خریداران و مخاطبان محصولات خاله‌ستاره، برندگانی دارد. به گزارش اتاق خبر خاله‌ستاره، رایین حسنی، اولین برنده قرعه‌کشی آنلاین خاله‌ستاره بود که دوشنبه این هفته جایزه نقدی‌اش را دریافت کرد.


زهره جعفری، مدیر داخلی این مجموعه با اعلام این خبر، درباره قرعه‌کشی آنلاین محصولات گفت: این قرعه‌کشی در واقع قرعه‌کشی دوم خاله‌ستاره است که در کنار قرعه‌کشی ماهانه، امکانات خاص خودش را دارد.

وی افزود: کسانی که محصولات ما را خریداری کرده و در قرعه‌کشی ماهانه شرکت می‌کنند، می‌توانند به محض ارسال کد قرعه‌کشی، ازطریق تلفن قصه‌گوی خاله‌ستاره، بلافاصله از برنده شدن‌شان در قرعه‌کشی آنلاین نیز اطلاع یابند.

به‌گفته مدیر داخلی، مخاطبانی که در این قرعه‌کشی برنده شوند، می‌توانند با شرکت تماس گرفته و جایزه‌ نقدی‌شان را ازطریق حساب بانکی دریافت کنند.

علاوه بر این، مخاطبان و خریداران محصولات ما، با ارسال کد محصولات ازطریق پیام کوتاه، می‌توانند یکی از برندگان قرعه‌کشی ماهانه محصولات باشند. جایزه این بخش نیز در هر ماه شامل یک دستگاه تبلت برای یک نفر، .3 بسته کامل از محصولات خاله‌ستاره برای .3 نفر و جایزه نقدی 100 هزار تومانی برای 3 نفر است.

مخاطبان و خریداران محصولات ما می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی آنلاین، پس از ارسال کد پیامکی قرعه‌کشی، با شماره تلفن 9099070086 (ازطریق تلفن ثابت و از سراسر کشور) و با شماره تلفن 9092301030 (ازطریق تلفن ثابت و در تهران) تماس گرفته و در بخش قرعه‌کشی آنلاین، یکی از برندگان خاله‌ستاره باشند.

[ ۱۳٩۳/۱٠/٢٠ ] [ ٤:۳٠ ‎ب.ظ ] [ خاله ستاره ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب