خاله ستاره
وبلاگی برای طرفداران خاله ستاره
قالب وبلاگ

«تعبیر خواب» به بخش‌های تلفن گویای راز مؤسسه فرهنگی فرا رسانه برگ پیوست.

به گزارش واحد روابط عمومی، با 10 ماه تلاش همکاران ما در مؤسسه فرهنگی فرا رسانه برگ، از این پس می‌توانید تعبیرهای خواب‌تان را از تلفن گویای راز بشنوید.


تعبیرهای خواب‌ گویای راز که از ابتدای امسال و بر اساس یک فعالیت تحقیقی و از متون تعبیرهای خواب معبران ایرانی، عربی و غربی گردآوری و تهیه شده بود، پس از حروفچینی و ویراستاری متون، اجرا و ضبط شد و در ادامه، اجراهای گویندگان به مرحله اصلاح صدا رسید.

تهیه‌کنندگان منابع تعبیر خواب گویای راز گفته‌اند که متن نهایی این بخش، از کتاب‌ها و متون متنوع و نویسندگان گوناگونی ازجمله امام صادق (ع)، حضرت یوسف، ابن سیرین، دانیال نبی، جابر مغربی، ابراهیم کرمانی، برایت و آنلی بیتون فراهم شده و شامل تعداد زیادی کلید واژه برای جست‌و‌جو است.

بنابر این گزارش، قاسمی، مزینانی، عدالت‌خواه، یزدان‌پرست و صبحی، گویندگان، صدابردار و عوامل فنی تعبیر خواب‌ گویای راز هستند.

به گفته همکاران ما در این مجموعه، تعبیر خواب گویای راز از هفته اول بهمن‌ماه 1393 به‌طور رسمی در فهرست امکانات و خدمات تلفن‌ گویای راز قرار گرفت.

گفتنی است مؤسسه فرهنگی فرا رسانه برگ پیش از این نیز سرویس‌های دیگری با عناوین «تلفن گویای فال هفته» و «تلفن گویای فال حافظ» را طراحی و ارائه کرده است.

تعبیر خواب گویای راز ازطریق شماره تلفن 9099070092 شنیدنی است.

[ ۱۳٩۳/۱۱/٧ ] [ ٥:٠٤ ‎ب.ظ ] [ خاله ستاره ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب