خاله ستاره
وبلاگی برای طرفداران خاله ستاره
قالب وبلاگ

انتشارات فرا رسانه برگ برنامه‌های ویژه‌ای را برای مخاطبانش در نمایشگاه کتاب‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارائه خواهد کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی، معرفی کتاب‌ها، نرم‌افزار‌ها و سرویس‌های این انتشارات و مجموعه فرهنگی خاله‌ستاره، ارتباط با نویسندگان، شاعران و ناشران کتاب‌های کودک و نوجوان و نظرسنجی از مخاطبان کودک و نوجوان آثار خاله‌ستاره، بخشی از برنامه‌های انتشارات فرا رسانه برگ در نمایشگاه کتاب‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.


همچنین دوستداران خاله‌ستاره می‌توانند برای گرفتن عکس رایگان در آتلیه خاله‌ستاره، با مراجعه به غرفه انتشارات، ثبت‌نام کنند.

آکادمی زبان خاله‌ستاره با ارایه یک متد نو در آموزش زبان به کودکان زیر 6 سال، میزبان کودکان و خانواده‌های آنان در نمایشگاه کتاب‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. در این نمایشگاه از فعالیت‌های جدید خاله‌ستاره با عنوان آکادمی زبان، در غرفه انتشارات فرا رسانه برگ در هفدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان و نمایشگاه کتاب این جشنواره از کودکان علاقمند به فراگیری زبان و خانواده های آنان برای همایش رایگان زبان ثبت‌نام خواهد کرد.

انتشارات فرا رسانه برگ ۱۸ تا ۲۴ بهمن‌ماه در نمایشگاه کتاب‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که همزمان با هفدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان برگزار می‌شود، میزبان کودکان و نوجوانان عزیز خواهد بود.

بر اساس این گزارش، نمایشگاهی از آثار ناشران کودک و نوجوان، برپایی چندین میزگرد تخصصی با حضور صاحب‌نظران و اهدای جوایز برگزیدگان از جمله برنامه‌های هفدهمین دوره‌ جشنواره است. این جشنواره صبح روز ۱۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۳ آغاز به‌کار خواهد کرد.

مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌ هنری کانون در خیابان حجاب، محل برگزاری این جشنواره و نمایشگاه کتاب است.

[ ۱۳٩۳/۱۱/۱٤ ] [ ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ ] [ خاله ستاره ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب