خاله ستاره
وبلاگی برای طرفداران خاله ستاره
قالب وبلاگ

تلفنی، فال بگیرید

غزلیات حافظ شیرازی از دیرباز مورد توجه عام و خاص بوده است. غزلیات حافظ ـ گذشته از مفاهیم عمیق عرفانی و رموز ادبی و هنری‌اش ـ برای هر کس که دیوان این شاعر بزرگ فارسی را باز می‌کند، حرفی برای گفتن دارد و به‌اعتقاد بسیاری از فارسی‌زبانان، پاسخ‌های جالبی را به پرسش‌های شخص می‌دهد. خلاصه این‌که؛ هرکس که برای دریافت جواب به دفتر شعر این شاعر رجوع ‌می‌کند، دست‌خالی برنمی‌گردد!حالا دیگر مثل گذشته نیست که در یک شهر بزرگ، یک آدم باسواد پیدا کنید که روشن‌ضمیری‌اش، باعث شود که تمام مردم به‌سراغ او بروند و او، تفألی بر دیوان حافظ بزند و معانی شعر حافظ را برایشان بخواند تا افراد با توجه به مسئله‌ای که دارند، پاسخ موردنظرشان را پیدا کنند.

 

«تلفن گویای فال حافظ، یکی از آن امکاناتی است که این امر را ساده و دردسترس کرده است؛ سیستمی که به‌راحتی با یک شماره تلفن، قابل دسترسی است و ‌در هر لحظه، احوالات شما را از زبان شعرهای شیرین حافظ بیان می‌کند و معنی اشعار و توصیه‌های لازم را در زمینه جست‌وجوی شما، ارائه می‌دهد.»

 

فال حافظ تلفنی «گویای راز»، کار دیگری است از مؤسسه فرهنگی فرا رسانه برگ که محصولات کودک آن را با نام «خاله‌ستاره» می‌شناسیم. تلفن گویای فال خاله‌ستاره از مجموعه «تلفن گویای راز» است و شامل فال حافظ‌، طالع‌بینی، فال هفته و تلفن گویای تعبیر خواب گویای راز می‌شود.

 

تلفن گویای فال حافظ‌، طالع‌بینی، فال هفته و تعبیر خواب را می‌توانید از تهران با تلفن ثابت9092301731 و از سراسر ایران با تلفن ثابت 9099070092 ـ همچنین با موبایل و از سرتاسر جهان با 02148064000 بگیرید.

[ ۱۳٩۳/۱۱/٢٩ ] [ ۱:٢٠ ‎ب.ظ ] [ خاله ستاره ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب