خاله ستاره
وبلاگی برای طرفداران خاله ستاره
قالب وبلاگ

هرشب، یک قصه برای کودکان

زندگی کودکان و نوجوانان دنیا از روزگاران خیلی دور با قصه پیوند خورده است. هر شب، یک قصه، سهم هر یک از کودکان دنیاست تا در رویاهایشان، خلاقیت و تصورات‌شان را پرواز دهند و به ارتباط‌ها و تجربه‌هایشان از دریچه دیگری بنگرند.


خاله‌ستاره، مجموعه ارزشمندی از 365 قصه زیبا را به‌صورت شنیداری و با کیفیت نمایش رادیویی گردآوری کرده است تا در 12 بخش (هرماه از سال، یک بخش) و با نام «قصه‌های روزبه‌روز» منتشر کند که تا به اکنون دو بخش از این مجموعه با عناوین «قصه‌های فروردین» و «قصه‌های اردیبهشت» به‌صورت لوح فشرده صوتی و کتاب در بازار توزیع شده است.

قصه‌های اردیبهشت از مجموعه «قصه‌های روز به روز» شامل 31 قصه صوتی برای 31 روز و شب کوچولوهای شماست که «هرکسی کاری داره»، «گنجشک دانا و شکارچی»، «دلقک»، «نهنگ شکمو»، «طوطی و بازرگان»، «برکت مهربانی»، «جادوگر جنگل»، «دوستی واقعی»، «ماهی‌گیر و غول دریا»، «نمایش پسر حصیرباف»، «چرا من کرم شدم؟»، «طوطی مقلد»، «ملکه پرنده‌ها»، «موش چوبی» و «آرزوهای مانی»، عناوین برخی از این قصه‌های صوتی است.

روزهای نمایشگاه کتاب، فرصت خوبی است که «قصه‌های روزبه‌روز» را در سالنA  25 نمایشگاه کتاب، غرفه 263 از انتشارات فرا رسانه برگ و از خاله‌ستاره تهیه کنید.

منتظر شما و کودکان‌ نازنین‌تان هستیم.

[ ۱۳٩٤/٢/٢٢ ] [ ٧:٥۸ ‎ب.ظ ] [ خاله ستاره ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب