جدیدترین ترانه‌‌های خاله‌ستاره در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی می‌شود

پنجمین عنوان از ترانه‌‌های خاله‌ستاره برای نخستین‌بار و به‌همراه کتاب این مجموعه در بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی و در معرض نمایش و فروش قرار خواهد گرفت.

به گزارش اتاق خبر خاله‌ستاره، قسمت پنجم ترانه‌‌های خاله‌ستاره نیز همچون مجموعه‌های قبلی ترانه‌ها با هدف آموزش مهارت‌های زندگی تهیه و تدوین شده و شامل کارتون‌های موزیکال و شاد بر اساس واحد کار مراکز آموزشی کودکان (مهدهای کودک و پیش‌دبستان‌ها) است و 8 کارتون آهنگین را شامل می‌شود.

این مجموعه که به‌ کارگردانی هدا صدر و مهرداد امینی و در خانه فیلم و گرافیک شیراز ساخته شده است، شامل ترانه‌های بسیار شاد آموزشی در یک لوح فشرده تصویری برای کودکان 1 تا 6 سال می‌شود. همچنین در تهیه این مجموعه، زهره جعفری، به‌عنوان مدیر تولید و محسن کریمی، به عنوان آهنگساز، همکاری داشته‌اند.

ترانه‌‌های خاله‌ستاره، یکی از بهترین آثار تولیدشده برای کودکان در مجموعه خاله‌ستاره است که تاکنون جزء پرفروش‌ترین آثار این مجموعه نیز بوده است.

هر لوح فشرده ترانه‌‌های خاله‌ستاره 5 با بهای 3000 تومان و به همراه کتاب مجموعه با بهای 10000 تومان عرضه می‌شود. لازم به یادآوری است که عرضه ترانه‌‌های خاله‌ستاره 5 به‌همراه کتاب در نمایشگاه کتاب تهران صورت می‌گیرد و پس از آن به‌صورت لوح فشرده پاکتی در فروشگاه‌های فرهنگی عرضه خواهد شد.

همچنین در هریک از بسته‌های لوح فشرده ترانه‌‌های خاله‌ستاره، کارت جایزه‌ای برای بچه‌های عزیز درنظر گرفته شده است که آن‌ها با این کارت می‌توانند برنده جوایز متنوع خاله‌ستاره شده و به جمع اعضای باشگاه مخاطبان خاله‌ستاره بپیوندند.

غرفه انتشارات فرا رسانه برگ (خاله‌ستاره) در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از 16 تا 26 اردیبهشت‌ماه 94 در مصلای امام‌خمینی‌(ره) برگزار می‌شود، پذیرای کودکان و مخاطبان محصولات خاله‌ستاره است.

/ 0 نظر / 52 بازدید