کودکان، تابستان و سرگرمی‌های خاله‌ستاره

تلفن قصه‌گوی خاله‌ستارهکهکودکان و نوجوانان عزیز از سراسر کشور با شماره 9099070086 و کودکان و نوجوانان تهرانی با شماره 9092301030 می‌توانند به آن وصل شوند و قصه‌ها و ترانه‌های خاله‌ستاره را بشنوند. تلفن قصه‌گو (از تهران) 9092301030 /  تلفن قصه‌گو (از سراسر ایران) 9099070086 /  تلفن قصه‌گوی موبایلی (از سراسر ایران و جهان) 48064000-021

تلفن دیکته‌گوی خاله‌ستاره از محصولات و سرویس‌های ویژه کودکان و درواقع آموزگار هوشمند کودکان دبستانی است. پدر و مادرها می‌توانند برای تقویت املای زبان فارسی کودکان در روزهای گرم تابستان، برای کودکان دبستانی خود از این سرویس بهره ببرند. کودکان شما با این سیستم می‌توانند روش درست نوشتن لغات زبان فارسی را تمرین ‌کنند و مهارت‌های نوشتن کلمات فارسی در آنان تقویت شود.برای ارتباط با تلفن دیکته‌گوی خاله‌ستاره می‌توانید از سراسر ایران با شماره تلفن 9099070087 بدون کد مخابراتی و از تهران با شماره 9092301830 تماس بگیرید و از مزایای این سرویس استفاده کنید.

تعبیر خواب تلفنی از بخش‌های تلفن گویای راز مؤسسه فرهنگی فرا رسانه برگ و ازطریق شماره تلفن 9099070092 شنیدنی است. در این سرویس همچنین تلفن گویای فال حافظ هست که یکی دیگر از سرویس‌های تلفنی خاله‌ستاره است و در آن می‌توانید به امکاناتی فال حافظ، همچون طالع‌بینی، فال هفته و فال عشق دسترسی یابید.

آکادمی زبان خاله‌ستاره‌ بهکوچولوهای 2 تا 6 ساله در محیطی که فقط به زبان انگلیسی صحبت می‌شود، با لهجه اصیل(native) آمریکایی  زبان انگلیسی را به‌خوبی و همانند زبان مادری می‌آموزد.

***

آثار دیگر خاله‌ستاره در 3 بخش مجزا طبقه‌بندی می‌شود؛ کتاب‌ها، ‌کارتون‌‌ها و نرم‌افزار‌های بازی‌ خاله‌ستاره که آثار زیر همه از این دست‌ هستند:

ترانه‌های کلیله‌و‌دمنه برای کودکان به یک اعتبار جزو نخستین قصه‌‌هایی است که از زبان حیوانات (fable) نقل می‌شود و یکی از مهم‌ترین متونی ادبی است که کودکان ایرانی آن را می‌خوانده‌اند؛ داستان‌هایی پرمغز و مایه‌دار که بخش قابل‌توجهی از فرهنگ شفاهی مردمان ایران‌زمین را شکل داده است.

دهکده بازی از مجموعه نرم‌افزارهای خاله ستاره، اثری است که بر اساس کتاب کهن مرزبان‌نامه به‌همراه کارتون‌های موزیکال «مرزبان‌نامه» ساخته شده است و شامل بیش از 10 بازی هیجان‌انگیز  ویژه کودکان 4 تا 8 ساله می‌شود.

خاله‌ستاره و داستان‌های مرزبان‌نامه اثر دیگری از مجموعه آثار آهنگین و شاد «خاله‌ستاره» است که بر اساس متون کهن و ارزشمند فارسی به نگارش درآمده است. مجموعه 20 جلدی کتاب‌های مرزبان‌نامه به‌صورت 2 لوح فشرده حاوی کارتون‌های شاد و آهنگین با نام «ترانه‌های مرزبان نامه» و با نام تجاری «خاله‌ستاره» در فروشگاه‌های محصولات فرهنگی کودکان و نوجوانان در دسترس خانواده‌ها قرار گرفت.

خاله‌ستاره و قصه‌های فروردین و اردیبهشت مجموعه ارزشمندی از 365 قصه زیبا را به‌ 2 صورت کتاب و لوح فشرده شنیداری و با کیفیت نمایش رادیویی گردآوری کرده است تا در 12 بخش (هرماه از سال، یک بخش) و با نام «قصه‌های روزبه‌روز» منتشر کند. تا به اکنون دو بخش از این مجموعه با عناوین «قصه‌های فروردین» و «قصه‌های اردیبهشت» به‌صورت لوح فشرده صوتی و کتاب در بازار توزیع شده است.

خاله‌ستاره و نانی و نونی به ارایه آموزش‌ مهارت‌های زندگی به‌ کودکان و نوجوانان می‌پردازد. 6 عنوان از نرم‌افزارهای آموزشی و شاد کودکانه این مجموعه در بخش کودک و نوجوان انتشارات تهیه شده که عناوین آن سیاره هنر، سیاره حیوانات، سیاره سلامتی، سیاره شادی، سیاره اعداد و سیاره خوراکی‌ها، و مجموعه انگلیسی آن‌ها با عناوین Art planet، Animal planet، Health planet، Happy planet،The number planet و Food planet هستند که برای کودکان آماده‌سازی و منتشر شده است.

ترانه‌‌های خاله‌ستاره 1و 2 یکی از بهترین آثار تولیدشده برای کودکان در مجموعه خاله ستاره است که تاکنون جزء پرفروش‌ترین آثار این مجموعه نیز بوده است. ترانه‌‌های خاله ستاره 1 و ترانه‌‌های خاله‌ستاره2با هدف آموزش مهارت‌های زندگی تهیه و تدوین شده و شامل کارتون‌های موزیکال و شاد بر اساس واحد کار مراکز آموزشی کودکان (مهدهای کودک و پیش‌دبستان‌ها) است.

ترانه‌‌های خاله‌ستاره 5 با هدف آموزش مهارت‌های زندگی تدوین شده و شامل 8 شعر زیباست که به دو صورت کتاب شعر و لوح فشرده موزیکال ویدئویی عرضه شده است. محتوای شعرهای این مجموعه بر اساس واحد کار مراکز آموزشی کودکان (مهدهای کودک و پیش‌دبستان‌ها) تهیه شده است.

ستاره نازگلک، تولدت مبارکاز مجموعه «ترانه‌های تولد» برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» منتشر شده است و شامل 7 ترانه کودکانه با موضوع تولد می‌شود. «جشن تولد خاله‌ستاره» عنوان نسخه ویدئویی همین محصول است.

ستاره طلایی، می‌خوابه با لالایی مجموعه اشعار لالایی و ترانه‌های نوازشی برای کودکان و شامل 7 ترانه کودکانه با موضوع لالایی می‌شود.

خاله‌ستاره‌ در مثلستان دربردارنده مثل‌های ایرانی و گنجینه پربار ادبیات عامه، روش زندگی و پندهای اخلاقی است. این مجموعه 2 قسمتی که در ادامه به «ترانه‌های خاله ستاره 3 و 4» تغییرنام داد، بخشی از این گنجینه بزرگ را در قالبی بسیار جذاب به‌صورت کارتونی و عروسکی به‌صورت 2 لوح فشرده DVD و حاوی داستان‌های موزیکال ضرب‌المثل‌های زیبای فارسی شامل داستان 8 ضرب‌المثل پرکاربرد ایرانی است.

ترانه‌های حسنی 1و2شامل 2 مجموعه از ترانه‌های حسنی از شادترین آثار تولید‌شده در واحد کودک و نوجوان انتشارات فرا رسانه برگ (خاله‌ ستاره) است. «مجموعه ترانه‌های حسنی 1» مفاهیم بهداشت و صرفه‌جویی را به‌صورت کارتون شاد و موزیکال گردهم‌ آورده است. کتاب و لوح فشرده مجموعه «حسنی 2 » نیز چند مشکل بزرگ بچه‌ها را به‌صورت شعر کودکانه طرح می‌کند و می‌کوشد تا با فعالیت‌هایی همچون ترانه و بازی، رفتارهای آنان را درمورد این مسائل بهبود بخشد؛ حسنی شب‌ها زود می‌خوابه، حسنی غذا خوب می‌خوره و حسنی میره مهد کودک.

 

2 کتاب تخصصی هم ویژه مربیان، پدران و مادران در روزهای تابستان

چگونه به کودک خود خواندن بیاموزیم؟ را گلن دومن و جانت دومن طی 50 سال  پژوهش و تحقیق درباره آموزش و فرآیندهای یادگیری در کودکان از زمان تولد تا 6 سالگی، همراه با رهیافت‌های جدیدی طرح کرده‌اند که نشان می‌دهد کودکان زیر 6 سال در فراگیری خواندن و آموزش زبان نسبت‌به بزرگسالان توانایی بیشتری دارند.

چگونه به کودک خود ریاضی بیاموزیم؟ نیز نوشته گلن دومن و دخترش جانت دومن است که به والدین و مربیان می‌آموزد که چگونه ریاضی را به روشی شگفت‌انگیز به کودکان از زمان تولد تا شش‌سالگی ‌آموزش دهند.

 

جایزه‌های متنوع خاله‌ستاره

«قرعه‌کشی آنلاین خاله‌ستاره» یکی از بخش‌های جدید قرعه‌کشی‌های خاله‌ستاره است که در هر لحظه و به‌طور آنلاین، از میان خریداران و مخاطبان محصولات خاله‌ستاره، برندگانی دارد. مخاطبان و خریداران محصولات خاله‌ستاره می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی آنلاین، پس از ارسال کد پیامکی قرعه‌کشی، با شماره تلفن 9099070086 (ازطریق تلفن ثابت و از سراسر کشور) و با شماره تلفن 9092301030 (ازطریق تلفن ثابت و در تهران) تماس گرفته و در بخش قرعه‌کشی آنلاین، یکی از برندگان خاله‌ستاره باشند.

علاوه بر این، مخاطبان و خریداران محصولات ما، با ارسال کد محصولات ازطریق پیام کوتاه، می‌توانند یکی از برندگان قرعه‌کشی ماهانه محصولات باشند. جایزه این بخش نیز در هر ماه شامل یک دستگاه تبلت برای یک نفر، .3 بسته کامل از محصولات خاله‌ستاره برای .3 نفر و جایزه نقدی 100 هزار تومانی برای 3 نفر است.

پایگاه‌های اینترنتی انتشارات نیز می‌تواند لحظات سرشار از شادی و جذابیت و سرگرمی را برای کودکان شما در تابستان به ارمغان آورد.

سایت تخصصی ویژه کودکان ایران به نشانی                                                                   www.khalehsetareh.com

برای مشاهده آثار و کسب اطلاعات بیشتر محصولات و برنامه‌های خاله‌ستاره، می‌توانید علاوه بر سایت خاله‌ستاره، به فیس‌بوک و اینستاگرام خاله‌ستاره نیز مراجعه کنید.

/ 2 نظر / 171 بازدید
پودر پرپشت کننده مو

سلام در صورت تمایل به تبادل لینک ابتدا لینک مارا در سایت خود قرار دهید *اطلاعات لینک ما: عنوان : پودر پرپشت کننده مو آدرس http://shop.panizz.com/product.php?id=15 پس از قرار دادن لینک بالا در سایت خود، از طریق سایت زیر لینک خود را درج کنید http://9rang.ir/link *تبادل لینک باعث افزایش بازدید و ورودی گوگل میشود. موفق باشید

نیلوفر

زندگي يعني :بخند هرچند که غمگيني.ببخش هرچند که مسکيني.فراموش کن هرچند که دلگيري.اينگونه بودن زيباست هرچند که آسان نيست