کودکان برتر از بزرگسالان

نویسندگان کتاب «چگونه به کودک خود خواندن بیاموزیم؟» که به‌واسطه مطالعه فرآیندهای یادگیری در کودکان آسیب‌دیده مغزی، چنین رهیافت ویژه را دقیقاً 50 سال پیش از این در سال 1964 طرح کردند، درباره این کتاب یادآور شده‌اند: «شروع انقلاب نرم با اولین چاپ این کتاب در سال 1964 همراه شد. پدران و مادران پیشگام، مشتاقانه از این کتاب استقبال کردند. آن‌ها دریافتند کودکان خیلی کوچک، باهوش‌تر از اکثر افرادی هستند که آن‌ها تصور می‌کردند. از آن زمان به‌بعد 5 میلیون نسخه از این کتاب به 22 زبان به چاپ رسیده است».

کتاب دیگری که در همین زمینه و در انتشارات «فرا رسانه برگ» منتشر شده، «چگونه به کودک خود ریاضی بیاموزیم؟» اثر دیگری است که از همین نویسندگان و با ترجمه هدا صدر و سمانه نوری‌زاده است.

انتشارات «فرا رسانه برگ» کتاب «چگونه به کودک خود خواندن بیاموزیم؟» را در 216 صفحه، با شمارگان یک‌هزار نسخه و بهای 18500 تومان به بازار کتاب عرضه کرده است.

برای تهیه این کتاب با شماره تلفن 44264040ـ021 تماس بگیرید.

/ 2 نظر / 194 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

افزايش بازديد واقعي

سلام به مدير خلاق اين وبلاگ براي افزايش بازديد وبلاگت فکري کردي؟ اگه ميخواي خيلي آسون و بي دغدغه آمارت بالا بره بيا خودت رو توي صفحه ما لينک کن . قول بهت ميدم ظرف مدت کوتاهي بازديدت دو برابر ميشه. يه بار امتحان کن موفق باشي