تیزر تلفن دیکته گوی خاله ستاره آماده پخش شد

زهره جعفری با اعلام این خبر گفت: در انتهای هر بخش از املای ارائه‌شده توسط «تلفن دیکته‌گوی خاله‌ستاره»، سؤالی از متن املا طرح می‌شود که در صورت ارائه پاسخ صحیح، دانش‌آموز در قرعه‌کشی ماهیانه خاله‌ستاره که جوایز آن شامل  یک دستگاه تبلت است، شرکت داده خواهد شد.

وی هم‌چنین گفت: تمرین املای لغات سخت و املای متون کتاب درسی، دیگر امکانات «تلفن دیکته‌گوی خاله‌ستاره» است.

عباس جلالی، طراح این تیزر نیز درباره دیگر مشخصه‌های این محصول تلفنی گفت: ما از وقتی که طراحی مجموعه تیزرهای تلفنی را آغاز کردیم، سعی‌مان این بود که آن‌ها را دنباله‌دار بسازیم؛ به همین منوال، هدف اصلی ما در ساخت این تیزرها، ترتیب‌ و راستای هماهنگ‌شان بود تا مفاهیم و موضوع تیزر به‌سرعت در ذهن مخاطب بماند.

جلالی هم‌چنین افزود: مدت‌زمانی که من برای این تیزر صرف کردم، 3 هفته بود و به‌دلیل وجود بن‌مایه‌های طنز در این تیزر، به‌هیچ‌وجه طراحی آن برایم خسته‌کننده نبود و از ساخت و تولیدش لذت بردم.

این گزارش می‌افزاید: تیزر 30 ثانیه‌ای «تلفن دیکته‌گوی خاله‌ستاره» برای انتشار در فضای مجازی و سی‌دی‌های تصویری و آموزشی خاله‌ستاره آماده است.

/ 1 نظر / 153 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]