ترانه‌‌های خاله‌ستاره؛

ترانه‌‌های خاله‌ستاره، یکی از بهترین آثار تولیدشده برای کودکان در مجموعه خاله ستاره است که تاکنون جزء پرفروش‌ترین آثار این مجموعه نیز بوده است. ترانه‌‌های خاله ستاره 1 و ترانه‌‌های خاله‌ستاره 2با هدف آموزش مهارت‌های زندگی تهیه و تدوین شده و شامل کارتون‌های موزیکال و شاد بر اساس واحد کار مراکز آموزشی کودکان (مهدهای کودک و پیش‌دبستان‌ها) است. این مجموعه ترانه‌های بسیار شاد آموزشی را در یک لوح فشرده تصویری برای کودکان 1 تا 6 سال دربرمی‌گیرد. ترانه‌‌های خاله‌ستاره 1 شامل 10 کارتون آهنگین «مادر بزرگ»، «پارک»، «کرم ابریشم»، «مدرسه»، «هواپیما»، «خانواده» و «لالایی» است.

«مهد کودک»، «ساعت»، «رنگ»، «پوشاک»، «شب یلدا»، «کتاب»، «اسباب‌بازی» و «ستاره»، ترانه‌های مجموعه دوم را تشکیل می‌دهد.

علاوه بر این، در هر یک از بسته‌های لوح فشرده ترانه‌‌های خاله‌ستاره، کارت جایزه‌ای برای بچه‌های عزیز درنظر گرفته شده است که آن‌ها با این کارت می‌توانند برنده جوایز متنوع خاله‌ستاره شده و به جمع اعضای باشگاهخاله ستاره بپیوندند.

آماده‌سازی و انتشار این مجموعه که بر اساس واحد کار مهدهای کودک و پیش‌دبستان‌ها صورت گرفته، همکاران بسیاری داشته است که از آن جمله می‌توان هدا صدر و مهرداد امینی به‌عنوان تهیه‌کننده وکارگردان و مژده اختر‌خاوری و الناز فروهری، به‌عنوان انیماتور را نام برد.

گفتنی است، مجموعه زیبا و موزیکال «ترانه‌‌های خاله‌ستاره» بر اساس آلبوم «از مهد تا مدرسه»، سروده جمعی از شاعران و با آهنگسازی و تنظیم محسن کریمی، طراحی و تولید شده است.

 

 

/ 1 نظر / 140 بازدید