تعبیر خواب با تلفن گویای راز

تعبیرهای خواب‌ گویای راز که از ابتدای امسال و بر اساس یک فعالیت تحقیقی و از متون تعبیرهای خواب معبران ایرانی، عربی و غربی گردآوری و تهیه شده بود، پس از حروفچینی و ویراستاری متون، اجرا و ضبط شد و در ادامه، اجراهای گویندگان به مرحله اصلاح صدا رسید.

تهیه‌کنندگان منابع تعبیر خواب گویای راز گفته‌اند که متن نهایی این بخش، از کتاب‌ها و متون متنوع و نویسندگان گوناگونی ازجمله امام صادق (ع)، حضرت یوسف، ابن سیرین، دانیال نبی، جابر مغربی، ابراهیم کرمانی، برایت و آنلی بیتون فراهم شده و شامل تعداد زیادی کلید واژه برای جست‌و‌جو است.

بنابر این گزارش، قاسمی، مزینانی، عدالت‌خواه، یزدان‌پرست و صبحی، گویندگان، صدابردار و عوامل فنی تعبیر خواب‌ گویای راز هستند.

به گفته همکاران ما در این مجموعه، تعبیر خواب گویای راز از هفته اول بهمن‌ماه 1393 به‌طور رسمی در فهرست امکانات و خدمات تلفن‌ گویای راز قرار گرفت.

گفتنی است مؤسسه فرهنگی فرا رسانه برگ پیش از این نیز سرویس‌های دیگری با عناوین «تلفن گویای فال هفته» و «تلفن گویای فال حافظ» را طراحی و ارائه کرده است.

تعبیر خواب گویای راز ازطریق شماره تلفن 9099070092 شنیدنی است.

/ 2 نظر / 1058 بازدید
شهره

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.

llll افکت llll

دستهايت که مال من باشد هيچکس مرا ....دستِ کم نخواهد گرفت به گالري عکس ما هم سر بزنيد منتظرتم http://efect.ir