قابل‌توجه خریداران محصولات خاله‌ستاره

زهره جعفری، مدیر داخلی این مجموعه با اعلام این خبر، درباره قرعه‌کشی آنلاین محصولات گفت: این قرعه‌کشی در واقع قرعه‌کشی دوم خاله‌ستاره است که در کنار قرعه‌کشی ماهانه، امکانات خاص خودش را دارد.

وی افزود: کسانی که محصولات ما را خریداری کرده و در قرعه‌کشی ماهانه شرکت می‌کنند، می‌توانند به محض ارسال کد قرعه‌کشی، ازطریق تلفن قصه‌گوی خاله‌ستاره، بلافاصله از برنده شدن‌شان در قرعه‌کشی آنلاین نیز اطلاع یابند.

به‌گفته مدیر داخلی، مخاطبانی که در این قرعه‌کشی برنده شوند، می‌توانند با شرکت تماس گرفته و جایزه‌ نقدی‌شان را ازطریق حساب بانکی دریافت کنند.

علاوه بر این، مخاطبان و خریداران محصولات ما، با ارسال کد محصولات ازطریق پیام کوتاه، می‌توانند یکی از برندگان قرعه‌کشی ماهانه محصولات باشند. جایزه این بخش نیز در هر ماه شامل یک دستگاه تبلت برای یک نفر، .3 بسته کامل از محصولات خاله‌ستاره برای .3 نفر و جایزه نقدی 100 هزار تومانی برای 3 نفر است.

مخاطبان و خریداران محصولات ما می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی آنلاین، پس از ارسال کد پیامکی قرعه‌کشی، با شماره تلفن 9099070086 (ازطریق تلفن ثابت و از سراسر کشور) و با شماره تلفن 9092301030 (ازطریق تلفن ثابت و در تهران) تماس گرفته و در بخش قرعه‌کشی آنلاین، یکی از برندگان خاله‌ستاره باشند.

/ 2 نظر / 66 بازدید
مينا

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.

همکاري در فروش

سلام وبلاگ جالبي داري بزرگوار به ما هم سر بزن مهربون و نظرت رو در مورد سايتم بگو لطفا http://shopgostar.info/ [گل]