معرفی آثار

و حالا سرگذشت تلفن قصه‌گوی خاله‌ستاره

«شرکت فرا رسانه برگ» برای نخستین‌بار در کشور، اقدام به راه‌اندازی تلفن‌های گویا با محتواهای فرهنگی و به‌منظور استفاده کودکان کرد. تلفن گویای خاله‌ستاره از سال 1382 به‌صورت زنده راه‌اندازی شد تا عرضه‌کننده محتواهای  فرهنگی محصولات خاله‌ستاره بر روی خطوط تلفن باشد. این سرویس از سال 1385 به‌صورت رایانه‌ای و سرویس هوشمند مخابراتی به کودکان تهرانی عرضه شد؛ این خدمات از سال 1386 به سراسر کشور توسعه یافت. پس از آن نیز تلفن‌های دیکته‌گو، فال حافظ، تعبیر خواب، مسابقات تلفنی و... به این مجموعه افزوده شد.

هم‌چنین در سال 1392 خدمات تلفنی به‌صورت تلفن موبایلی با قابلیت تماس از موبایل و تلفن قصه‌گوی بین‌الملل با قابلیت تماس خارج از کشور به دوستداران خاله‌ستاره عرضه شد. تلفن قصه‌گوی خاله‌ستاره در بین ارایه‌دهندگان تلفنی کشور، عنوان پرمحتواترین سرویس قصه‌گوی تلفنی را داراست که بیش از یک‌هزار قصه، ترانه و لالایی و... را شامل می‌شود.

اکنون تلفن قصه‌گوی خاله‌ستاره، شامل بخش‌های مختلفی است که مسابقات تلفنی به‌همراه جوایز بدون قرعه‌کشی، قصه و ترانه، قرعه‌کشی آنلاین و... از مهم‌ترین بخش‌های آن است؛

وقتی تلفن قصه‌گوی خاله‌ستاره را می‌گیرید، صدای خاله‌ستاره را می‌توانید بشنوید:

بازم خاله ستاره داره شادی میاره

مسابقه یا قصه بازم بازی میاره

سی‌دی‌های قشنگش؛ دنیای رنگارنگش

کارتون و فیلم و بازی؛ نکنه یه‌وقت ببازی

قصه میگه براتون، قشنگ بشه شباتون

مثل هزار ستاره، برق بزنه چشاتون

و سپس راهنمایی‌ها:

برای شرکت در مسابقات تلفنی خاله‌‌ستاره و دریافت جایزه نقدی بدون قرعه‌کشی، کلید 1

برای شنیدن یک‌عالمه قصه و ترانه، کلید 2

برای استفاده رایگان از تلفن قصه‌گوی موبایلی، کلید 3

و برای شرکت در قرعه‌کشی آنلاین، کلید 4 را فشار دهید.

کودکان و نوجوانان عزیز از سراسر کشور با شماره 9099070086 و کودکان و نوجوانان تهرانی با شماره 9092301030 می‌توانند قصه‌ها و ترانه‌های خاله‌ستاره را بشنوند.

تلفن قصه‌گو (از تهران)  9092301030

تلفن قصه‌گو (از سراسر ایران) 9099070086

تلفن قصه‌گوی موبایلی (از سراسر ایران و جهان) 48064000-021 

/ 2 نظر / 54 بازدید
llll افکت llll

دستهايت که مال من باشد هيچکس مرا ....دستِ کم نخواهد گرفت به گالري عکس ما هم سر بزنيد منتظرتم http://efect.ir

شهره

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.